Ocak 2014 Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2014 Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili Koç Burcu ve yükselen Burcu Koç Burcu olanlar, Ocak 2014 Koç Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; Venüs gezegeninin hareketinden dolayı aşk yaşamınızda bazı gelişmelerle birlikte düşüncelere kapıldınız ve bu durum sizi özellikle geçmişi gözden geçirmeye itti. 9 Ocak’tan sonra Venüs’ün ileri hareketi sayesinde, aşk yaşamınızda olumlu anlamda adımlar atabilmeniz söz konusu olacaktır. Eğer ilişkinizde sıkıntılar var ve düzelmemişse, bunun anlamı bu dönemde yeni bir aşkla, yeni heyecanlar yaşabilmeniz demektir. Ancak bu dönemde, gezegenlerin zıt konumlanmasından dolayı, sizin başka heyecanlara kapılabilmeniz ve bundan dolayı da yaşamınızdaki kişiyi aldatabilmeniz söz konusu olabilir. Bu duruma dikkat etmelisiniz. Bu sebeple bazı yanılgılar, hatalar, üzüntüler ve hatta sıkıntılar baş gösterebilir. Özellikle bu dönemde aşk konusunda yaşayacağınız istekleri dizginlemelisiniz. Çevrenizdeki insanları tanıma istekleriniz konusunda içinizde bazı istek artışları gözlemleyebilirsiniz. Bu isteklerinizi yanıtlamadığız sürece karşınızdaki kişileri aldatmış olmuyorsunuz. Ancak bu istekleri yanıtlayıp, samimi yakınlaşmalar içerisinde bulunmanız sizin ve çevreniz için aldatma olarak değerlendirileceğini unutmamalısınız. Koç burcu özelliklerinden dolayı bu, sizler için sadece aşk ve cinsellikle ilişkili olan istek ve arzularınızla ilişkili olan bir durumdur. Sevdiğinizin de yaşadığı sıkıntıların farkına vararak, daha sabırlı, anlayışlı tavırlar içerisinde bulunmanız gerekebilir. Bu durum ilişkiniz açısından olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Ocak ayı, özellikle koç burcu kadını için, iş ve kariyer konuları açısından oldukça önemli gelişmelere ortam hazırlayabilir. Bu dönem 2 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak ve etki edecek bir dönemdir. Özellikle günlük yaşamınızda iş ve kariyer planlamalarınızın kapladığı alan ve zamanla ilişkili olarak, iş bölümü yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukların, görevlerinizin, maddi anlamda kazanmanız gereken pek çok parasal kaynakların üzerinde düşünmek bazı adımlar atmak zorunda kalacaksınız. Siz özellikle uzmanlaşmak istediğiniz ders konuları, toplumda yer edinme çabalarınız, düşmanlarınız, fiziksel ve zihinsel dengeniz, farklı tedavi şekli arayışlarınız, iş yaşamınızdaki bazı problemler, iş arkadaşlarınız, mücadele gücünüz, evcil hayvanlarınız gibi konularda çok çetin sınavlardan geçebilirsiniz. Öğrenmek zorunda kalacağınız bazı çıkarımlarla karşılaşabilir ve tüm bu konularla ilişkili olan sorumluluklarınızın farkına varabilmek için çabalamak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bunlar şu anda size oldukça yoğun, zor ve karmaşık geliyor olabilir. Ancak Satürn enerjisi sayesinde zamanla tüm bu konuları ve yapmanız gerekenleri sindirecek ve uygulamaya başlayabileceksiniz.

Özellikle koç burcu erkeği, bu dönemde oldukça dikkatli adımlar atmak zorunda kalabilirsiniz. Sıradan iş yaşamınız ve içinde bulunduğunuz aktif iş akışı içerisinde çalışma arkadaşlarınız ve sağlık problemleri ile ilgili bazı sorumlulukları da almak zorunda bırakılabilirsiniz. İş sahibi bir bireyseniz, ekibinizi çok faydalı elemanlar katabilme ihtimaliniz olacaktır. Eğer emek veren bir bireyseniz, içinde bulunduğunuz iş konusunda daha deneyimli, aktif, daha uzmanlaşmış bir duruma ve konuma gelebilmek adına çeşitli kurslar ve eğitimlerden faydalanma imkânlarınız olabilir. Sağlım şikâyetlerinizi geçiştirmeyin. Günlük yaşantınızı etkilememesi için, sağlık konusunda bir takım önlemler almanız, sizin için iyi olacaktır. Ocak 2014 Koç Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

koç burcu

Bir önceki yazımız olan 01 Ocak 2014 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde koç burcu, koç burcu 01 Ocak 2014 ve Koç Burcu Günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*