Mart 2014 Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2014 Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili Koç Burcu ve yükselen Burcu Koç Burcu olanlar, Mart 2014 Koç Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Koç burcu erkeği ve Koç burcu kadını, geçtiğimiz aylarda duygusal ilişkileriniz açısından Venüs gezegeninin hareketlerinden söz etmiştik. Bu tip enerjiler gerçekleştiğinde, sevgiliniz ile tam anlamıyla bütünleşmelisiniz. Yaşayacağınız uyum ve denge sorunlarını göz ardı etmeden çözme yoluna gitmelisiniz. Venüs gezegeni karşıt evinizden geçtiği için, ne kadar olumlu bir enerji yaratacak olursa olsun, kişisel istekleriniz ve sevgilinizin istekleri taban tabana zıt olabilir. Sizin yapmanız gereken, problemleri karşılıklı oturarak ve konuşarak çözmektir. Aksi takdirde yaşayacağınız olumsuz etkiler, sizleri uçuruma sürükleyebilir. Açığa çıkacak olan bu enerji, bazı Koç burçları için yeni bir ilişkinin habercisi olabilir. Hali hazırda bir sevgilisi olan Koçlar için ise önemli kararların (evlilik gibi) habercisi olabilir.

Sözünü ettiğimiz bu enerji etkisini kısa bir dönem de olsa sürdürecektir. Mars gezegeni yöneticiniz olarak ve isteklerinizin temsilcisi olarak geri harekette belirli bir oluşuma girecektir. Bunun size etkisi, duygusal bağlamda yaşadığınız ilişkiden tatmin olamayacak olmanızdır. Ancak bu durum geçici olarak gözükmektedir. Venüs gezegeni, hayatta ki güzel ve pozitif enerjileri yakalamanız konusunda size yardımcı olacaktır. Ancak tüm bu güzellikleri elinizde tutmanıza yardımcı olacak olgu ise Mars gezegenidir. Mars gezegeninin bu duruşu bazı problemleri de ortaya çıkarabilir. Bu problemler, geçmişte yaşanılan olayları yeniden hatırlayacak olmanız veya duygusal dünyanızda güvenliği sağlayamamanız olabilir. Koç burcu özellikleriniz, tutkulu olmanızı sağlayacaktır. Mart 2014 Koç Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

koç burcu

Bir önceki yazımız olan 28 Şubat 2014 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde #KoçBurcu, koç burcu 28 Şubat 2014 ve Koç Burcu Günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*