Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Temmuz 2016 Pazar

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Temmuz 2016 Pazar

Sevgili Koçlar 30 Temmuz saat 21:18 – 30 Ağustos saat 16:04 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda düz ilerleyecek ve 30 Ağustos tarihinde  gerileyecek. Biz bu yorumda önümüzdeki bu bir aylık süreci ele alacağız. Bu düz seyir boyunca, eğer bir yerde veya bir konuda  sorun varsa, bu sorunu düzeltmek gerekiyor. İster istemez zaten böyle durumlar karşımıza çıkar. Bu güzel, şu iyi görünüyor demek yerine, işliyor mu, verimli çalışıyor mu diye bakmamızda yarar var.
İşlerimizi günlük merkezde pratik şekilde halletmek önemlidir. Ne ilginçtir ki hem detaylara önem vermemiz hem de düzgün şekilde çalışması için elimizi çabuk tutmamız gerekecek. Çabukluk konusunda siz zaten bir numarasınız. Fakat aceleyle hareket edip, bir çuval inciri de berbat edemeyiz. Hesaplarımızı dikkatli yapacağız, yazdıklarımızı, konuştuklarımıza dikkat edeceğiz. Bütün bu noktalara düz seyirde önem verirsek, 30 Ağustos tarihinde başlayacak geri harekette zorlanmamış oluruz.
Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Temmuz 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Koç Burcu 30 Temmuz 2016 Cumartesi, Koç burcu günlük burç ve Koç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*