Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2016 Cuma

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2016 Cuma

Sevgili Koçlar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü seçkin bir yaşam sürme arzumuzu belirleyicidir. Eğer paramız varsa, güvendeysek, hayata daha fazla sarılırız, sevildiğimizi hissederiz. Bizi mutlu hissettirecek olan ne varsa ona sahip olmak isteriz.
Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve finansal konularda işlerimizi düzgün, verimli ve sağlıklı şekilde yerli yerine koymamızda sabah saatleri itibariyle etkilidir.
Saat 12:34 Ay- Chiron şifalı görünümü güç, huzur ve güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.
Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda sağlamlık ve güvenilirlik çerçevesinde düşünmenin, buna göre hareket etmenin önemini vurguluyor.
Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta ilerleyecek Ay etkisinde,  güvendiğiniz insanlarla bir arada olmak size huzur ve emniyet duygusu verir. Çünkü itimat duygusu öndedir. Birine güvenmek ve onun bizi yanıltma ihtimalini olup olmadığını etraflıca düşünürüz.  Herhangi bir problemle karşılaştığınızda bunu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz faydalı olur. Tepki göstermek zamanı değildir. Bilakis aklı başında hareket ederek huzuru yakalayabiliriz.
Saat 21:17 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi sizi  hareketli ve meraklı  kılmakta. İlginizi çeken  konularda bilgilenebilir, çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Düşüncelerinizi içinizden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinizde mutlu olursunuz.
Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Temmuz 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Koç Burcu 28 Temmuz 2016 Perşembe, Koç burcu günlük burç ve Koç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*