Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Koçlar saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sizi baskı altına alan veya oldukça gerginleştiren durumları kendinizce devre dışı bırakmak adına mücadele edebilir  ve karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikirlerinize saygı duyulmasını bekleyebilirsiniz. İletişimin en fazla yoğunluk gösterdiği alan, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve toplumsal aktivitelerdir. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan özgürlüğün dışa yansıması etkindir.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, iş girişimi, finansal yöndeki kazanç, ilişkisi olanlar için geleceğe dönük ciddi bir karar, ilişkisi olmayanlar için yeni bir tanışma, beraberlikte problem yaşayanların bunu çözüme kavuşturması, sağlığımızla alakalı şikayetlerimize çare bulunması gibi olumlu gelişmelerin işaretçisidir. İşlerimizi iyi takip etmemizi, planlarımızı bilinçli bir şekilde gözden geçirmemizi de sağlayıcıdır.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, aşk hayatımız ve sosyal ilişkilerimizi canlandırıcı, harekete geçirticidir. Toplumdaki yanlışlıklara susmayız. Fikirlerimizi ifade ederiz. Kendimizi mutlu etmek isteriz. Kimsenin üstümüzde baskı kurmasına izin vermeyiz. Eğlenmeyi, yaşamdan zevk almayı, bildiğimiz gibi hareket etmeyi önemseriz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Koç Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Koç burcu günlük burç ve Koç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*