Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Koçlar saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, ailemizi ilgilendiren konularda herkesin ölçülü ve dikkatli davranmasını isteriz. Nazik olunmasını, adil davranılmasını bekleriz. Bir problem varsa eğer, bunu başkalarıyla konuşmaktan hoşlanmayız. Canımız sıkkın olduğunda hemen bir şeyler yeriz, içeriz. Bu bizi rahatlatır. Tabii ki kilo alımına neden olabilir. Dikkat etmekte fayda var. Partnerimizin güzel yaklaşımları bizi rahatlatır. Değerlerimize saygı göstermesi mutlu eder.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz. Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru bilgiye ulaşmanın, tecrübe sahibi olmamızdaki etkisini vurguluyor. Eğer çalışma hayatında ve günlük yaşamında gelir geçer ıvır zıvır şeylerle kendini oyalıyorsan, bunun senin gelişiminde bir anlamı yok diyor. Biz gerçekten verimli bir şekilde ilerleyeceğimiz, kendimizi geliştirebileceğimiz ve ideallerimizi gerçekleştireceğimiz bir yön tayininde bulunmalıyız. İşe yarar bilgiyi önemsemeliyiz. Bunlar bizim sağlıklı büyümemiz, gereksiz zaman kayıplarımızın önüne geçen olgulardır. Bunları atlamamak gerekiyor.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.
Saat 19:04 Merkür-Neptün görünümü, yeniliklerin akıllıca ele alınması gerektiğini işaret ediyor. Derinlikli düşüneceğiz, hevesleneceğiz fakat aklımızı da devreden çıkarmayacağız. Bu hususlar çok önemli. Ailemizi ilgilendiren mali konular üzerinde de duracağız.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Koç Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Koç burcu günlük burç ve Koç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*