Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba

Sevgili Koçlar Saat 02:35 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle olan iletişimde, işlerimizi hızlı şekilde bitirmemizde veya tekrar hızlıca kontrolünü yapmamızda etkili oluyor. Ayrıca partnerimizle veya diğer insanlarla konuşarak, yazışarak anlaşmamızı, ortaklaşa hareket etmemizi sağlıyor.
Saat 05:34 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.
Saat 13:58-03:57 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Özel ve iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz.
Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Kasım 2016 Salı başlıklı makalemizde Koç Burcu 15 Kasım 2016 Salı, Koç burcu günlük burç ve Koç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*