Koç  ilgi duysa bile karşısındaki insana bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. Koçlar oldukça sabırlı insanlardır. O’nunla beraber olmak için, sabırlı ve sakin olmayı öğrenmek gerekir.

Koç ile ilişkide genellikle inisiyatif kullanacak olan “karşı taraf” olmalıdır. Bir Koç birlikteliği başlatabilmek için, karşısındaki insanın açıkça O’nunla birlikte olmaktan zevk aldığını ifade etmesini bekler. Bir restaurantta verilen randevu, ortamın ve yemeklerin hoş olması, ilk aşamanın kolay ve olumlu geçmesinde önemli rol oynar.

Evdeki buluşmalarda, güzel yemekler, değerli objeler, çiçekler ve mumlar, bir de romantik müzik, Koç’nın derinden etkilenmesini sağlayacaktır. Lükse ve maddi değerlere düşkün Koç, kendisinin hiç bir şeyin aslında ona layık olmadığını hissettirildiğinde, uzun süreli bir ilişki için ikna olmaya başlar. Kuvvetli iradesi ve saklı kalmış espri yeteneği ile Koç’un insana huzur veren bir yapısı vardır. Ancak belirsizlikler ve ani değişiklikler ilişkinin yara almasına neden olur.

Koç bağlılığından ve sadakatinden hiç şüphe duyulmayacak bir partnerdir. Birlikte olduğu insanı her an her yerde kalbinden ve aklından çıkarmayan, aşkını ilk günki kadar taze tutabilen nadir burçlardan birisidir Koç. Koç insanı aslında oldukça ihtiraslı ve duygusal bir yapıya sahiptir ve buna değer veren insanlarla beraberken dolu dolu yaşayabilir.

Paylaş, Sosyalleş!