Koç burcu 19 ekim günlük falı

GÜNLÜK FAL YORUMU…

Öğlen saatlerinde bir yolcunuzu uğurlayacaksınız. Bu size aylarca uzunlukta gelecek kısa bir ayrılık. Çünkü yolcunuz hayatınızda çok özel yeri olan biri. Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Koç burcu için; Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz.

AŞK YAŞAMI

 Ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Endişeleriniz boşuna. Aşkınız belki de böylece daha diri kalıyor. Ayrılık yaşadığınız kadar da sevgilinize kavuşmanın heyecanını yaşıyorsunuz.

İŞ YAŞAMI

Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz. Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor.
PARA DURUMU

 Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birilerine ihtiyacınız var. Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz.

DİKKAT!!!

 Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz. Biraz daha tempolu çalışmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu 16 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde koç burcu bugün, koç burcu erkeği falı ve koç burcu günlük fal burç yorumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*