2014 Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Koç Burcu ve yükselen Burcu Koç Burcu olanlar,  2014 Koç Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde;   Şans ve genişleme imkanı taşıyan Jüpiter gezegeni 2014 yılı boyunca, iyimserlik, hoşgörü, geniş düşünmeniz konusunda size desteğini sunacaktır. Rüyalarınızla geleceği görme gücü kazanabilirsiniz. Diğer insanlar pusula olur ve onlara destek sunarak ideallerini gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Uzun yolculuklar, yabancı ülke bağlantılı işler, yabancı insanlarla olan tanışmalar gündeminize gelebilir. Ve bu yollarla kazançlar elde edebilirsiniz. İnancınızın fazla yükselişi sonucu fanatik görüşlere sahip olmaktan sakınmanız gerekecektir. Hukuk, felsefe konularında eğitim görebilir ve başarılı olabilirsiniz. Genişleyen ufkunuzla yaşama daha farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak jüpiter enerjisi, her konuda net bir sınır belirlemenize de yardımcı olacaktır. Sanat, kültür, felsefe ve edebiyat alanlarında başarılı olabilirsiniz. Yada bu konular dikkatinizi fazlasıyla çekebilir. Jüpiter gezegeninin olumsuz yönü her konuda abartılı olmamıza neden oluşudur. Kendi gerçeğinizin tek doğru olduğu yolunda çevrenize baskı uygulamaktan ve yine kendi görüş açınızı illa kabul ettirmekten yana olmamaya dikkat etmeniz gerekir.

Satürn gezegeninin aşk ve yaratıcılık evinizden geçiş süresi içinde, kendinizi başkaları tarafından sevilmiyor yada hiç takdir edilmiyor gibi hissedebilir, romantizm duygusundan yine uzak durabilirsiniz. Aşka bakış açınız fazlasıyla ciddileşir kendinizi duygusal olarak ifade etmekten çekinebilirsiniz. Bu durumda her zaman atak ve tuttuğunu koparan siz, sevgisiz soğuk ve sorumsuz bir insan gibi durabilirsiniz. Hep karşınızdaki insanın ilk adımı atmasını bekler, aşk için kendi adınıza hareket etmek istemeyebilirsiniz. Çocuk sahibi olma konusunda çekimserliğiniz artar ve anne olma tutkunuz azalabilir. Bir cocuğun sorumluluğun size ağır geleceğini düşünebilirsiniz. Veya çok isteseniz bile çocuk sahibi olmanız bu süreçte mümkün olmayabilir. Çocuklarınız varsa onların sorunları nedeniyle sıkılabilir, bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Katı bir disiplin uygulayabilir, sevgi ve şefkatinizi göstermekte çekimser davranabilirsiniz. 2014 Koç Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Koç Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde koç burcu, koç burcu aylık ve koç burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*